affiliate-modra-nejlevnejsi-1000x200-1553770942.jpg

Vestavěné skříně 3 krát jinak

19.09.2015 | PR článek | Rubrika - Úložné prostory

Hledáte moderní a nadčasové řešení pro váš interiér? Ať už se jedná o váš domov nebo o vaše pracoviště. Vestavěné skříně můžete využít v každém prostoru a to hned na 3 způsoby.

Vestavěné skříně 3 krát jinak
Reklama

 
Designové a praktické skříně
 
Jedním z důvodů, proč zvolit vestavěnou skříň je to, že maximálně využijete daného prostoru od země až ke stropu. Získáte tak spousty úložného prostoru, kterého není nikdy dost. Do horních nástavců můžete například uložit sezónní věci, které by vám jinak zabíraly spousty místa a překážely. 
 
V současnosti jsou skříně vyráběné tak, abyste měli jistotu její investice. Zhotovují se na míru z odolných materiálů. Design si tak volíte sami a záleží pouze na vás a vašem vkusu. Vybírat můžete z velké škály barev. Přiklonit se můžete jak k moderním a nadčasovým kombinacím nebo k těm veselým a extravagantním. 
 
 
Skříně jako dělicí příčky
 
Někdy je zapotřebí něco schovat. Pojezdové dveře mohou složit také jako dělící příčky. Zvolte tento způsob řešení do interiéru, ve kterém potřebujete oddělit část místnosti. Jednoduše schováte otevřenou šatnu i malou ložnici. Funkční dělící příčky se uplatní i v komerčních prostorách, za které schováte i malou kuchyňskou linku. Pracovní prostor pak nebude ničím narušen ani hučením rychlovarné konvice.
 
Navrhněte si vlastní originál
 
Máte nějaké specifické přání? Výroba atypického nábytku v dnešní době není nic neobvyklého. V současnosti můžete využívat spousty vymožeností a služeb. Nechte si poradit od zkušených designerů nebo si navrhněte vlastní návrh. Poté si pouze najděte vhodného výrobce, který vaše nároky splní. 
 
Mějte na paměti, že originalitě se mezi nekladou. Tak zapojte svou fantazii, například při realizaci takové knihovny nebo regálů. Inspirace číhá na každém kroku a internetu obzvlášť.
 
 

Reklama
Reklama

Související články

Jak správně čistit nábytek, aby zůstal i nadále lesklý?

21.01.2019 | Úložné prostory

Lesklý nábytek je krásný, moderní a stylový. Bohužel pro nás je ale také náročnější na údržbu. Pokud použijeme špatný čisticí prostředek, nebo… Celý článek

Nejlepší řešení pro ložnici

26.07.2017 | Úložné prostory

Mnoho z nás se docela často setkává s problémem, jak efektivně, prakticky a zároveň přehledně uložit všechno oblečení, ložní prádlo, ručníky a mnoho… Celý článek

Kde uchovávat fotografie, dokumenty a časopisy

28.01.2017 | Úložné prostory

Všichni doma uchováváme různé dokumenty – například stará vysvědčení či diplomy z mladých let, doklady, účtenky kvůli záruce, smlouvy, fotografie,… Celý článek

Nestačí vám skříň? Udělejte čistku šatníku. Zjistěte, čeho se zbavit a proč!

22.09.2016 | Úložné prostory

Většina z nás má v šatníku mnohem víc věcí, než kolik zvládne unosit. A přitom neustále kupujeme další a další. Nevyhazujte za hadříky, které… Celý článek

Reklama
Reklama