Vánoční inspirace pro celou rodinu

20.11.2019 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Než se nadějeme, máme tady opět Vánoce. To znamená, že je právě nejvyšší čas začít nakupovat dárky pod stromeček. Pokud ještě vůbec netušíte, co komu letos dáte, máme pro vás něco na inspiraci.

Vánoční inspirace pro celou rodinu
Reklama

 

Pro maminku pomocníka do kuchyně

Jestliže přemýšlíte, čím potěšit maminku či manželku, tak určitě nešlápnete vedle, když vsadíte na nějakého pomocníka do kuchyně. Kuchyňský robot nemusí být pouze nudný spotřebič, ale lze jej zakoupit i v mnohem zajímavějším provedení. V internetovém obchodě Potten & Pannen - Staněk naleznete nespočet elektroniky, která značně usnadní práci v kuchyni, ale současně je také obohacena o neotřelý design. Z praktické věci se tak rázem stává zajímavý prvek, který současně poslouží i jako dekorace.
 
 
Přesně tyhle vlastnosti mají například produkty značky Smeg. Vybrat si můžete třeba kávovar v retro provedení, jejž ocení hlavně milovníci dobré kávy.
 
 
 
Anebo co takhle odšťavňovač či rychlovarná konvice s barevnými vzory? Využijte období Vánoc k tomu, abyste si současně také ozvláštnili své bydlení a zapomeňte na nudné dárky, co by v bytě akorát zabíraly zbytečně prostor.
 

Vánoční dárky pro tatínka a pro děti

Tipy na vánoční dárky pro maminky máme za sebou, takže nyní je na řadě taťka a děti. Správně, dokonce i muži si v Potten & Pannen - Staněk přijdou na své. Milovníci designu zajisté ocení estetické kvality produktů, a to hlavně v případě, že se jedná o někoho se zálibou ve vaření. Pro ty, již se kuchyni vyhýbají obloukem, ale za to s láskou opečovávají své vozidlo, můžete zakoupit prvotřídní vůni do auta.
 
 
Jako vánoční dárek pro děti je zase perfektní jídelní sada Villeroy & Boch Vánoce. Veselé barvy ve spojení s vánočními motivy vám zajisté doma vytvoří tu správnou kouzelnou vánoční atmosféru. Investice do praktických, a hlavně kvalitních věcí je mnohem rozumnější, než když nakoupíte hromadu nepotřebných cetek pochybného původu.
 
 

 

Reklama
Reklama

Související články

Když si nářadí a stroje půjčíte, výrazně ušetříte za váš projekt

24.02.2020 | Tipy a rady

Čeká vás malý či velký projekt, ke kterému budete potřebovat nářadí? Dobře si spočítejte, na kolik vás vyjde jeho pořízení oproti možnosti půjčení.… Celý článek

Cenové mapy pro tržní odhad nemovitosti nestačí

18.02.2020 | Tipy a rady

Cenové mapy vycházejí z realizovaných prodejů evidovaných katastrálními úřady. Pokud však chcete zjistit tržní hodnotu konkrétní nemovitosti, pouze s… Celý článek

Jak nejlépe odstranit zápach z myčky

07.02.2020 | Tipy a rady

Řešíte právě takový problém i vy? Z vaší myčky se šíří nevábný zápach. Řešení je však v podstatě velmi jednoduché. My vám poradíme, jak jej můžete… Celý článek

4 tipy, jak začít pronajímat svůj byt

03.02.2020 | Tipy a rady

Vlastníte byt, který nevyužíváte? Nebo si plánujete pořídit dům? Jestli nechcete byt prodat, začněte ho pronajímat. Přinášíme vám 4 tipy, jak na to. Celý článek

Reklama
Reklama