Kam se vším? Do skladového kontejneru!

15.08.2019 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Sháníte přístřešek na auto, dřevo, zahradní nábytek a kola? Pořiďte si multifunkční skladovací plechový kontejner. Pojme totiž vše, co potřebujete mít po ruce, ale ne zrovna na očích.

Kam se vším? Do skladového kontejneru!
Reklama

Majitelé rodinných domů a přiléhajících zahrad nebývají žádnými troškaři. Ani jimi být nemohou. Seznam všech nezbytností, které si jen obyčejná zahrada žádá, nebývá zrovna krátký. Zahradní technika, sekačka, křovinořez, vertikutátor, motyčky a hrabičky, hnojiva, substráty a mohli bychom pokračovat.

Stodola? Kdepak, plechový kontejner!

Uskladnit ale potřebujeme i další nezbytnosti, jež si náš životní styl žádá. Kola, lyže, zimní pneumatiky či dřevo na topení. Ve vzduchu pak visí otázka, kam s tím vším? Postavit si na pozemku další stavbu či přímo stodolu? Kdepak, máme pro vás lepší řešení. Pořiďte si montovaný skladovací kontejner z portfolia výrobního družstva Kovobel (www.kovobel.cz).

Kontejner jako stavebnice

Kontejnery z portfolia tohoto předního výrobce skladovacích kontejnerů a technologických zařízení pro chov drůbeže disponují hned několika přednostmi. V první řadě máte na výběr několik velikostí, z nichž si zcela určitě vyberete ten, který bude maximálně vyhovovat vašim potřebám. Pořídit si tak můžete kontejner malý metrový stejně jako dlouhý šestimetrový.

Praktický přístřešek na cokoliv

Montované skladové kontejnery navíc na sebe můžete napojovat jako stavebnici. Problém tak není kontejner prodloužit respektive napojit na kontejner další. Nebo odstranit jeho přední stěnu a místo kontejneru mít praktický přístřešek prakticky na cokoliv.

Garáž, nebo sklad?

Ke kontejneru si navíc máte možnost objednat celou řadu praktických doplňků. Necháte-li si do něj instalovat nájezdovou rampu, ocelovou podlahu a dvoukřídlé dveře, budete z kontejneru mít garáž. Vybavíte-li jej regálovým systémem, budete z něj mít sklad. Odstraníte-li z něj přední stěnu, budete mít k dispozici přístřešek. Praktické, nemyslíte?

 

Reklama
Reklama

Související články

Unikátní stůl na zakázku oživí vaše bydlení

03.11.2019 | Tipy a rady

Plánujete si pořídit nový stůl a dochází vám inspirace? Pokud toužíte po něčem originálním a už vás omrzela ta stále stejná nabídka nábytkářských… Celý článek

Vybíráme ložnicové sestavy

30.10.2019 | Tipy a rady

Pokud si chceme zařídit ložnici tak, aby vše dokonale ladilo, pak jsou právě k tomu určené ložnicové sestavy. U nich nehrozí, že se barevné odstíny… Celý článek

Co by měl splňovat kvalitní nábytek?

12.09.2019 | Tipy a rady

Každý z nás potřebuje alespoň tu a tam nový nábytek. Ať už se stěhujeme do nového domu, dosloužila nám letitá postel, vyrostlo dítko a chceme nově… Celý článek

Je rozumné prodávat byt na vlastní pěst?

11.09.2019 | Tipy a rady

Málokomu se zadaří bydlet po celý život v jednom domě nebo bytě. Většina z nás pár nemovitostí za život vystřídá, ať už v rámci jedné obce či města,… Celý článek

Reklama
Reklama