Kam se vším? Do skladového kontejneru!

15.08.2019 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Sháníte přístřešek na auto, dřevo, zahradní nábytek a kola? Pořiďte si multifunkční skladovací plechový kontejner. Pojme totiž vše, co potřebujete mít po ruce, ale ne zrovna na očích.

Kam se vším? Do skladového kontejneru!
Reklama

Majitelé rodinných domů a přiléhajících zahrad nebývají žádnými troškaři. Ani jimi být nemohou. Seznam všech nezbytností, které si jen obyčejná zahrada žádá, nebývá zrovna krátký. Zahradní technika, sekačka, křovinořez, vertikutátor, motyčky a hrabičky, hnojiva, substráty a mohli bychom pokračovat.

Stodola? Kdepak, plechový kontejner!

Uskladnit ale potřebujeme i další nezbytnosti, jež si náš životní styl žádá. Kola, lyže, zimní pneumatiky či dřevo na topení. Ve vzduchu pak visí otázka, kam s tím vším? Postavit si na pozemku další stavbu či přímo stodolu? Kdepak, máme pro vás lepší řešení. Pořiďte si montovaný skladovací kontejner z portfolia výrobního družstva Kovobel (www.kovobel.cz).

Kontejner jako stavebnice

Kontejnery z portfolia tohoto předního výrobce skladovacích kontejnerů a technologických zařízení pro chov drůbeže disponují hned několika přednostmi. V první řadě máte na výběr několik velikostí, z nichž si zcela určitě vyberete ten, který bude maximálně vyhovovat vašim potřebám. Pořídit si tak můžete kontejner malý metrový stejně jako dlouhý šestimetrový.

Praktický přístřešek na cokoliv

Montované skladové kontejnery navíc na sebe můžete napojovat jako stavebnici. Problém tak není kontejner prodloužit respektive napojit na kontejner další. Nebo odstranit jeho přední stěnu a místo kontejneru mít praktický přístřešek prakticky na cokoliv.

Garáž, nebo sklad?

Ke kontejneru si navíc máte možnost objednat celou řadu praktických doplňků. Necháte-li si do něj instalovat nájezdovou rampu, ocelovou podlahu a dvoukřídlé dveře, budete z kontejneru mít garáž. Vybavíte-li jej regálovým systémem, budete z něj mít sklad. Odstraníte-li z něj přední stěnu, budete mít k dispozici přístřešek. Praktické, nemyslíte?

 

Reklama
Reklama

Související články

Svátek matek - čím potěšit maminku?

09.05.2020 | Tipy a rady

Svátek matek, který letos připadá na 10. května, se poprvé slavil již v roce 1908. Za dobu od vzniku této tradice se stal již tradiční příležitostí,… Celý článek

Pracovní ochranné pomůcky v domácnosti: Co by nemělo chybět?

01.05.2020 | Tipy a rady

Máte doma dílnu nebo garáž a rádi si kutíte? Aby ne, vždyť tyto činnosti se řadí mezi velmi oblíbená hobby. Jen je zapotřebí i při zdánlivě banálních… Celý článek

Tlaková impregnace spolehlivě ochrání vaše dřevo a ušetří vám mnoho práce

30.04.2020 | Tipy a rady

Milovníci přírodních materiálů často používají dřevěné prvky i v exteriéru. Zde je ale tento materiál vystaven působení mnoha měnících se vlivů… Celý článek

Terč na šipky: Zábava pro celou rodinu

27.04.2020 | Tipy a rady

Během dlouhých chvilek doma je dobré si najít způsoby, jak se spolu s celou rodinou zabavit, abyste se zbytečně nenudili. Jednou z možností je hraní… Celý článek

Reklama
Reklama