Chcete opravdový luxus? Zvolte dřevěné podlahy

13.02.2020 | PR článek | Rubrika - Podlahy a schody

Stavíte rodinný dům nebo váš byt právě prochází celkovou rekonstrukcí? Pak si pravděpodobně kladete otázku, jakou podlahu zvolit. Nabídka na trhu je široká, mnozí proto při výběru váhají. Laikovi se navíc v problematice obtížněji orientuje, jelikož není důkladně obeznámen s vlastnostmi jednotlivých podlahových materiálů. Rozhodnete-li se pro dřevěnou podlahu, rozhodně neprohloupíte.

Chcete opravdový luxus? Zvolte dřevěné podlahy
Reklama

Proč si pořídit právě dřevěnou podlahu?

Dřevěné podlahy jsou tradiční

Dřevo je nádherný přírodní materiál, který dokáže dodat domovu příznivou atmosféru. Ke stavbě domů se používá od pradávna. A jeho využití v podlahářství má dlouhou tradici. O tom koneckonců jasně vypovídají nádherné parkety na zámcích i prkenné podlahy ve venkovských staveních.

Krásná kresba a elegantní vzhled

I když se dnes vyrábějí syntetické podlahy imitující dřevo, originál žádná z nich nepředčí. Dřevěná podlaha vypadá luxusně a dodá domovu jedinečný styl.

Příjemná chůze

Dřevěné podlahy jsou příjemné na dotek a skvěle se po nich chodí. Jsou dostatečně pružné, neškodí tak našim kloubům. A ani v zimním období nestudí.

Dlouhá životnost

Dřevěná podlaha může dobře sloužit několik desetiletí. Pokud se po čase poškodí její povrch, lze ji i opakovaně zrenovovat přebroušením.

Dřevěné podlahy jsou ekologické

V dnešní době je kladen velký důraz na ekologii. Právě dřevěné podlahy jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů a ani když doslouží, nezatěžují životní prostředí.

Jaké dřevěné podlahy jsou ty nejlepší?

I dřevěné podlahy BARLINEK prošly v průběhu času zdokonalením. Kromě klasických prken a parket nejrůznějších tvarů jsou dnes dostupné i třívrstvé dřevěné podlahy. Třívrstvá dřevěná podlaha je odolná vůči teplotním výkyvům i vlhkosti a její velkou výhodou je snadná pokládka. Navíc ji lze nainstalovat i do místností s podlahovým vytápěním.

Reklama
Reklama

Související články

Známe výhody dřevěných podlah. Díky čemu jsou tak oblíbené?

30.03.2019 | Podlahy a schody

Dřevo je velmi oblíbený materiály. Ať už na nábytek, dekorace nebo právě podlahu. Zejména dřevěné podlahy jsou pověstné pro svoji kvalitu a působivý… Celý článek

Vinylová podlaha: Top řešení jak pro domácnost, tak i pro komerční prostory

06.02.2019 | Podlahy a schody

Vybíráte si aktuálně podlahovou krytinu do vaší novostavby, nebo uvažujete o rekonstrukci vaší stávající podlahy? Ať už jste se ocitli v jakékoli ze… Celý článek

Mýty a fakta o dřevoplastu

19.11.2018 | Podlahy a schody

Při výběru terasové podlahy upřednostňuje většina vlastníků nemovitostí odolný materiál, který bude dobře vypadat, a přitom vyžadovat minimální péči.… Celý článek

Jak vybrat barevný odstín terasové podlahy

18.09.2018 | Podlahy a schody

Výběr barevného odstínu terasové podlahy je důležitým faktorem, protože ovlivňuje celkový ráz a vyznění zahrady. Při samotné volbě je důležité brát v… Celý článek

Reklama
Reklama