Udělejte si v ložnici příjemné přítmí díky zcela zatemňujícím roletám

02.11.2017 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

To, zda je náš spánek kvalitní a přináší nám potřebný zdravý odpočinek, poznáme velmi rychle. Stačí totiž pár nocí a pokud se probouzíme, ruší nás světlo pouliční lampy, blikající neon z ulice či světla kolem projíždějících automobilů, ráno budeme unavení, i když bychom měli být díky počtu spánkových hodin svěží a připravení na další den. Proto není na co čekat a ihned hledat účinnou pomoc, která by nám klidný spánek zajistila. Ať už máte okna klasická, tedy ve svislé poloze, nebo střešní v různém sklonu, opatřete je zcela zatemňující roletou.

Udělejte si v ložnici příjemné přítmí díky zcela zatemňujícím roletám
Reklama

Příjemný vzhled a funkčnost

Rolety se na oknech mnoha nemovitostí objevují již po několik let. Za tu dobu došlo k jejich velkém zdokonalení, jak co se týče materiálů, z nichž se vyrábí, tak funkčnosti a designu. Ať už chcete, aby vaše ložnice působila jednoduše, elegantně, honosně nebo moderně a trendy, z nabídky si zajisté vyberete.

Zcela zatemňující rolety Itzala si můžete pořídit ve čtyřech barevných provedeních. V elegantní bílé, která se zároveň hodí kdekoli, příjemné přírodní béžové, výrazné a nepřehlédnutelné modré, nebo moderní šedé, jež dotvoří k dokonalosti interiér zařízený v posledním trendy stylu.

Nebojte se složitostí či manipulace

Možná vás u stínicí techniky odrazuje to, že se snadno pokazí a často ji musíte alespoň drobně opravovat. Toto však dávno neplatí, s takovou potíží jsme se setkávali u nekvalitních žaluzií. Léta používání přinesly inovace, které společnosti při výrobě používají. I na poli rolet jde výrobcům o to, aby byli uživatelé spokojeni a manipulace s roletou nepřinesla komplikace dospělým, ale ani dětem. I jim totiž okna pro vydatný spánek zastiňujeme.

Zcela zatemňující rolety Itzala se ovládají ručně, stačí je zatáhnout za spodní lištu a stáhnout či vysunout do polohy, v jaké ji chcete ponechat.

Netrapte se přebytkem světla či svitem měsíce. Zatemněte výplně oken během chvilky. Montáž je rychlá a snadná, za pár chvil od doručení rolet k vám domů se budete těšit jak z účinku, tak z okořenění pokoje, které mu zcela zatemňující roleta přinese.

Reklama
Reklama

Související články

Bezpečnostní dveře do domu i bytu

28.05.2020 | Okna a dveře

Chraňte svůj majetek před nezvanými hosty! Bezpečnostní dveře jsou základem. Na základě jakých parametrů vybrat ty pravé? Poradíme vám! Celý článek

Jsou vaše okna zralá na výměnu? Tak je vyměňte za nová!

01.04.2020 | Okna a dveře

Životnost oken udává jejich výrobce. Obecně se dá říci, že čím kvalitnější okna si pořídíte a čím víc do nich na začátku investujete, tím déle a lépe… Celý článek

Bezpečnostní dveře do domu? Ohlídejte si certifikaci!

16.09.2019 | Okna a dveře

Ochrana majetku je dnes více než na místě. Policejní statistiky hovoří jasně. V Čechách se zlodějům stále daří, byť počty vloupání od roku 2013… Celý článek

Vybíráme vstupní dveře aneb otázky, na které je dobré znát odpověď

22.07.2019 | Okna a dveře

Vyznat se v nejrůznějších typech dveří může být problémem pro nejednoho z nás. Na co si musíme dát při výběru vstupních dveří pozor? Máme si koupit… Celý článek

Reklama
Reklama