affiliate-modra-nejlevnejsi-1000x200-1553770942.jpg

Koupací sezóna je za dveřmi, vlastní bazén ale ještě stihnete!

15.05.2019 | PR článek | Rubrika - Bazény, sauny, vířivky

Letos tomu počasí sice moc nenasvědčuje, avšak květen je měsíc, kdy už se lidé s vlastním bazénem na zahradě běžně koupají. Pokud byste si ho pořídili nejen s vytápěním, ale i zastřešením, nic by vám nebránilo chodit si zaplavat i v tomto nehezkém počasí.

Koupací sezóna je za dveřmi, vlastní bazén ale ještě stihnete!
Reklama

Doba největší slávy kulatých nafukovacích bazénů už pominula. Dnes lidé oceňují spíš zapuštěné bazény do země. Jsou sice dražší, ovšem zato trvalejší. Navíc mají mnoho výhod.

Bazény do země jsou lepší, protože:

Snadněji se do nich leze. Ocení to zejména děti a osoby s horší pohyblivostí. Po schůdkách se do zapuštěného bazénu leze daleko lépe, než když musíte zvednout nohu a překročit stěnu nadzemního bazénu.

Nekazí celkový dojem ze zahrady. Vážně chcete mít uprostřed zahrady ošklivý modrý kruh? Bazén v zemi z dálky není vidět. Pokud jej však chcete učinit výrazným prvkem pozemku, můžete si pořídit vysoké zastřešení.

Dají se umístit i do svahu. Na nadzemní bazén potřebujete rovnou plochu, ten zapuštěný se dá instalovat i do svahu.

Vyrábí se na míru. Nejste omezeni několika velikostmi, lze si nechat vytvořit bazén kulatý, hranatý a s rozměry dle vašich preferencí – buď jen na osvěžení, nebo i na zaplavání či cvičení aqua aerobiku.

A mimochodem zapuštěné bazény už dnes nejsou vůbec drahé. Ano, luxusní bazény se s cenami šplhají do statisíců, ale u skromnějších variant se bavíme spíš o desítkách tisíc.

Do prázdnin to ještě stihnete

Doba realizace nového bazénu se pohybuje v řádech týdnů, standardně 14 dní až měsíc. Samozřejmě ale záleží na tom, kolik je dalších zájemců. Věřte, že teď na začátku léta jich bývá nejvíce, protože spousta lidí se najednou chce koupat ve vlastním. I vy to ještě stihnete. Nechte si teď na začátku léta vybudovat jen bazén a zastřešení dořešíte třeba až na podzim, až bude více času. Nebo se přímo poptejte, jak dlouho by trvala realizace bazénu podle vašich požadavků. Kontaktujte třeba prodejce bazénů značky Rentmil na www.rentmil.cz.


Reklama
Reklama

Související články

Jak připravit bazén na koupací sezonu

18.05.2019 | Bazény, sauny, vířivky

Pokud chcete, aby vám váš bazén vydržel co nejdéle v dobrém stavu, aniž by byl nějak poškozen, měli byste mu věnovat pořádnou péči. Ta však nezačíná… Celý článek

3 důvody proč stavět bazén na podzim

12.11.2018 | Bazény, sauny, vířivky

Slunečné dny jsou dávno pryč a všichni teď místo o koupání ve vlastním bazénu přemýšlí spíš o šálku teplého čaje či kávy. Uvědomujete si ale, že… Celý článek

3 hlavní pilíře péče o vodu v bazénu, když je venku opravdu vedro

02.08.2018 | Bazény, sauny, vířivky

Asi jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo by nezaznamenal vlnu velkých veder. Rtuť teploměru se šplhá každý den přes 30 stupňů Celsia a my… Celý článek

Ve vlastním bazénu se můžete koupat ještě letos

24.04.2018 | Bazény, sauny, vířivky

Pár pořádně teplých dnů už máme za sebou. Vypadá to, jako kdyby letos snad ani nebylo žádné jaro, od zimy přebralo vládu hned léto, a zdá se, že… Celý článek

Reklama
Reklama