Jak drahá je domácí sauna?
Stačí si jen vybrat
Domácí sauna má mnoho podob. Záleží jen na vás, ve které se vám bude nejlépe relaxovat. Nejrozšířenějším a zároveň nejoblíbenějším typem je sauna finská. Funguje na principu topného tělesa, na nějž se nalévá voda. Další velmi populární variantou je infrasauna. Vaše tělo důkladně prohřejí infračervené paprsky s teplotou nepřesahující 60 °C. Parní saunu upřednostní ti, na které je klasické saunování moc horké. 100% vlhkost vzduchu o teplotě 45 °C bude pro váš organismus skutečným požitkem.
Klasické venkovní saunování
Domácí sauny se čím dál častěji objevují na zahradách. Není nic příjemnějšího, než se nahřívat v sauně rozpálené až na 110 °C a poté vyběhnout zchladit se v jezírku či za mrazivého počasí ve sněhu. Jak je známo, sauna má velice příznivé účinky na organismus. Zlepšuje imunitu, podporuje krevní oběh a odplavuje škodliviny z těla.
Luxusní interiérový doplněk
Na první pohled je zřejmé, že se tento designově povedený kousek bude ve vaší domácnosti skvěle vyjímat. A nemusíte za ni vyhazovat horentní sumy. Levná sauna jde složíit jednoduše jako skříň, a přesto splní svůj blahodárný účel. Další možností je nakoupit si potřebný materiál a zhotovit si saunu přímo na míru. K ruce vám budou odborníci, kteří vám poskytnou všechny potřebné informace k tomu, aby vše fungovalo tak, jak má.
Kam saunu v interiéru umístit?
Ideálním místem je koupelna, kam se sauna do bytu skutečně hodí. Koupelnové sauny jsou uzpůsobené pro fungování ve velmi vlhkém prostředí. Navíc nezaberou víc prostoru než sprchový kout. Některé díky své rozebíratelné konstrukci využijete i jako stěny sprchového koutu.
Cenová relace?
Nejlevnější domácí sauny pro dvě osoby lze pořídit již v ceně do 40 tisíc Kč.